Ігровий Автомат Crazy Monkey від Igrosoft в Україні

Характеристики Crazy Monkey

Ігрові автомати від Igrosoft викликають підвищений інтерес у шанувальників азартних розваг. Не став винятком ігровий автомат Crazy Monkey, присвячений веселій та безтурботній мавпі. Він пропонує захоплюючий сюжет, що дозволяє гравцеві з головою поринути у дії, що відбуваються на екрані. Технічні характеристики слота представлені таким чином:

Виробник:Igrosoft
Дата релізу:2003 рік
Кількість барабанів:5
Кількість ліній:9
Наявність бонусного раунду:Дворівнева міні-гра
Наявність ризик-раунду:Запускається після успішного спіна
Коефіцієнт віддачі (RTP):93.4%
Волатильність:Низька

Відповідно до сюжету мавпи необхідно буде подолати безліч перешкод, а допомогти цьому їй зможе гравець. У разі вирішення всіх поставлених у процесі гри завдань нагородою стане великий виграш. Якщо грати в Мавпочки на реальні гроші, шанс зірвати великий куш не забариться. Користувачі-початківці зможуть ознайомитися з функціоналом, якщо гратимуть безкоштовно в Crazy Monkey. Такий варіант виключає програш власні кошти навіть у разі невдалого спіна.

Стилістика та Сюжет Ігрового Автомату Мавпочки

Чудове почуття гумору розробника дозволило створити ігровий автомат Crazy Monkey, який з першої ж хвилини насичує позитивною енергією та веселощами. Сюжет гри будується на пригодах смішного звіра, який потрапляє протягом усього сюжету у різні смішні ситуації.

Користувачі, які виберуть грати безкоштовно у Crazy Monkey, зможуть насолодитися візуальною складовою. Яскрава анімація викликає естетичне задоволення. У ролі символіки виступають різні тварини, фрукти та інша атрибутика. Освоїти слот Crazy Monkey нескладно, він інтуїтивно зрозумілий будь-кому, хто хоч раз запускав автомати даного розробника. Якщо захочеться грати в Crazy Monkey на гривні, необхідно бути готовим у будь-який момент отримати виграш.

Бонусний Раунд Слоту Crazy Monkey

Виробник пропонує прогулятися джунглями разом з їх мешканцями. Допоможуть у цьому спеціальні та тематичні символи, які, збираючись певним чином на лініях, будуть приносити неймовірні виграші. Ігровий автомат Crazy Monkey пропонує ознайомитися з цінністю кожної піктограми, заглянувши до таблиці виплат:

  • Логотип з назвою гри х5 – 5000.
  • Череп х5 – 2000. Він же виконує роль дикого символу, при необхідності підміняючи собою будь-яку піктограму, що бракує до виграшу.
  • Лев х5 – 500.
  • Ананас х5 – 200.
  • Ковадло х5 − 100.
  • Змія х5 – 50.
  • Зв’язка бананів х5 − 20.
  • Метелик х5 − 10.
  • Мавпа є бонусним символом, запускає бонусний раунд.

Crazy Monkey slot machine пропонує багаторівневу бонусну гру, яку запускають три мавпи. Після появи на барабанах, на додатковому екрані з’являться кілька мотузок. 

Смикаючи кожну з них по черзі, можна буде заробити виграш. Приз дістанеться у тому випадку, якщо за мотузкою опиниться банан. Якщо ж, смикнувши за мотузку, на голову мавпі впаде важкий предмет, бонусна міні-гра миттєво завершиться з першого разу, якщо Мавпа без каски.

Якщо продовжити грати у Crazy Monkey на гривні, відкриється другий раунд призової гри. У ньому гравцю необхідно буде відгадати, за яким із скриньок захований цінний приз. Перемога у супер-грі принесе неймовірний за розмахом виграш, заряд позитивного настрою. Після виграшного спіна Crazy Monkey автомату перед гравцем відривається ризик-гра. У ній досить вгадати карту, яка старше ніж у дилера, щоб раніше зароблений виграш збільшився рівно вдвічі.

Як Грати в Мавпи Безкоштовно Без Реєстрації

Кращі онлайн казино України з автоматом Crazy Monkey пропонує протестувати його у демонстраційному режимі. Для цього не доведеться заповнювати реєстраційну форму, вносити депозит. Грати безкоштовно в Crazy Monkey нескладно, достатньо вибрати модель, що сподобалася та натиснути кнопку «Демо».

Після активації демо-режиму на клієнтський рахунок надходять віртуальні кредити, на які користувач і робитиме ставки. Грати в слоти Іграсофт безкоштовно на Сlimber.org.ua абсолютно безпечно, ризик програтися повністю відсутній.

Доступ до Мавп з Мобільного Телефону

Новачки можуть грати в Мавпочки безкоштовно з мобільного, перебуваючи в будь-якому місці. Інтерфейс слота адаптований під екран планшета або смартфона, тому візуальна складова залишається на такому високому рівні. Досвідчені користувачі воліють грати в Мавпочки на реальні гроші, скориставшись мобільною версією. Такий варіант дозволяє зірвати куш, перебуваючи далеко від дому.